Aktualności

 

 • GODZINY OTWARCIA W WAKACJE
  Informujemy, że w wakacje placówki Gminnego Centrum Kultury w Jabłonnie otwarte są w godzinach 8:00-16:00. Ośrodek w Skierdach w lipcu otwarty jest w godzinach 8:00-17:00. Życzymy udanych wakacji!
 • Dzień Matki i Dziecka w Chotomowie
  Serdecznie zapraszamy 26.05 o godzinie 13:00, na piknik rodzinny na łące przy kościele w Chotomowie z okazji dnia mamy i dziecka!    
 • Wielki Zderzacz Muzyków w Jabłonnie!
  Masz marzenie, by zaistnieć na scenie muzycznej? Chcesz grać lub śpiewać z innymi, ale nie masz do tego okazji? Zapraszamy na Wielki Zderzacz Muzyków, gdzie spotkasz ludzi takich, jak Ty i zrealizujesz najskrytsze muzyczne fantazje. Zapraszamy 27 kwietnia do GCK w Jabłonnie w godzinach 15:00-19:00 ul. Modlińska 102.
 • Zapraszamy na Indyjską Fiestę!
  Gminne Centrum Kultury zaprasza na Indyjską Fiestę z Kasią Mikutowicz!  W programie: Filmowe opowieści o Złotym Trójkącie Indii – Dehli, Agra, Jaipur. Indyjskie wesele – projekcje i pokaz tańca połączone z nauką kroków słynnego tańca bollywoodzkiego. Poczęstunek kuchni indyjskiej. Relaksacyjny koncert indyjskich mis księżycowych i gongów! Kultura Indii jest bardzo barwna, każdy kolor ma dla […]
 • Teatrzyk dla dzieci!
  Zapraszamy najmłodszych w świat pełen przygód i humoru, który odkryje tajemnice pchełki i nauczy nas, że maniery są ważne dla nas wszystkich! O pchle co manier nie miała” to barwny spektakl musicalowo-kabaretowy z elementami języka angielskiego, opowiadający o wielkiej damie, która posiada wszystko, poza kulturą osobistą. Nikt nie spodziewa się, że w tak małej pchle […]