Wieczór Poetycki Jolanty Tamary Świątkowskiej

Zapraszamy na Wieczór Poetycki Jolanty Tamary Świątkowskiej w niedzielę, 8 października w GCK Chotomów o godz. 16:00.

Jolanta Tamara Świątkowska od urodzenia związana z Legionowem. Pisać zaczęła we wczesnej młodości, ale wówczas wszystkie wiersze trafiały do szuflady. Po latach przerwy, powróciła do tworzenia. Debiutancki tomik „Utkane z marzeń” ukazał się w lutym 2022 roku. Kolejny pt. „Za szybą pragnień” w kwietniu 2023 r. W styczniu otrzymała nominację do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Kultura. Od kilku lat jest mieszkanką Chotomowa. W czasie wieczorku wystąpi prof. dr hab. Stanisław Górka – aktor, reżyser, pedagog, popularyzator poezji (Poetyckie Potyczki w Kopkach z Górką na Facebook’u). Dyrektor Teatru Pod Górkę, działającego od ponad trzydziestu lat. W 2011 został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi. W 2012 otrzymał Brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Wstęp wolny na to wydarzenie!

Pozostaw komentarz

Formularz dodania komentarza